Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor v Brně - 24. - 25. 6. 2006

20. 6. 2006

Ahoj,

toto má sloužit jako malá rada převážně pro závodníky druhého družstva, kteří ještě nemají tolik zkušeností s účastí na víkendových závodech. Kdokoli pokročelejší: vůbec tento článek nečtěte a raději se podívejte na žebříček, zabijete tak svůj čas líp :-)

Takže: panika, proboha, co budem dělat? Pojedem vůbec na Krajský přebor?

Odpověď je jednoznačně ANO!!!

Jsou to závody, které pojedeto doma, na našem klubu, nebudete muset nikam jezdit, nikam převážet loď, taky nemusíte platit startovný a hlavně si vyzkoušíte, jak to na takových závodech funguje.

A navíc pro ty, kteří mají oddílovou loď, se nabízí možnost získat 4 body (potřebujete 10) a přiblížit se tak splnění jedné z podmínek na vrácení kauce.

Závody jsou i v sobotu i v neděli.

Do kdy bude závodní komise přijímat přihlášky je těžko odhadovat, já jezdím tak na devátou a zatím jsem to vždycky stihla :-).

Konec bude pravděpodobně v neděli kolem třetí hodiny, ale tato informace je jen hrubý odhad.

Co potřebujete s sebou? Hlavně si vemte doklady, tedy tu bílou kartičku s fotkou a závodní licenci, na které musíte mít platné razítko od doktora. Vyplňte si přihlášku, kterou vám musí podepsat rodiče (tam, kde se podepisuje trenér).

A pak se budete řídit pokyny závodní komise, takže když se řekne, že se jde na vodu, tak se jde na vodu atd.

Doporučuji všem, aby si přečetli vypsání závodu, které bude vyvěšeno vedle buňky jedničky a aby přišli na nástup, protože páni a dámy rozhodčí jsou tak hodní, že nám ty důležitý věci zopakují. Ten závod může být vypsán úplně jinak než ten středeční, tak ať se nedivíte!!!

Ve vypsání se taky dozvíte časový harmonogram závodu, tedy kdy je nástup a tak, ale hlavně v kolik hodin je v neděli první možný start, takže víte, v kolik v neděli přijít.

No, a myslím, že jsem vám tímto předala své zkušenosti naprosto vyčerpávajícím způsobem, a pokud se chcete na něco zeptat, tak ve středu nebo v komentářích.

Karča

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přihlášky

(Karča, 23. 6. 2006 23:58)

Já už lěta hraju na devátou a vždycky to vyšlo. Myslím, že budou ¨do půl desátě, teda doufám, protože zítra nestíhám.

Vypsání

(Ivo, 23. 6. 2006 20:49)

Možná by stálo za to, kdyby někdo z výboru posílal vypsání klubových závodů trenérům, Tomášovi nebo mně, abychom to umístili s předstihem na web. Koneckonců je to krajský přebor a to ve všech třídách čtverkovej. Už kvůli Tebou zmiňované uzávěrce přihlášek by se to fakt hodilo, zvlášť přespolním.

Přihláška do závodu

(Karča, 23. 6. 2006 7:25)

Příspěvek nechápu ???

Podpis

(Karča, 23. 6. 2006 7:24)

No jo, zase jsem na to zapomnela.

Karča

Podpisy

(Honny, 22. 6. 2006 20:06)

Prosím, podepisujte se pod ty články. Za prvé to dobře vypadá a za druhé víme komu psát komentáře.

Přihláška do závodu

(Jiří Kadlc, 21. 6. 2006 22:38)