Jdi na obsah
Jdi na menu
Veletržní regata 13.-14.8.2005
14. 8. 2005
Finn:
Závod: | Veletržní regata | Datum konání od: | 13.08.2005 | do: | 14.08.2005 |
CTL: | 52127 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | TJ. Jachtklub Brno | Místo konání: | Brněnská přehrada |
Ředitel: | MUDr. David Štěpán | Hl. rozhodčí: | Aleš Sekanina R1-21-111 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 8 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 19 |
| Hýža Jiří | 2101-466 11 | YCB | 1 | 1 | 1 | 4 | DNF* | 7,00 | 2008 |
2. | CZE 191 |
| Pospíšil Martin | 2101-375 11 | YCB | 2 | 2 | 3* | 1 | 2 | 7,00 | 1406 |
3. | CZE 11 |
| Šilhavý Martin | 1101-629 11 | ČYK | 4 | 3 | 2 | 5* | 3 | 12,00 | 1054 |
4. | CZE 30 |
| Sláma Ivo | 2101-342 11 | YCB | 3 | 4 | 5* | 2 | 4 | 13,00 | 804 |
5. | CZE 120 |
| Krásný Petr | 2101-245 11 | YCB | 7* | 5 | 4 | 3 | 6 | 18,00 | 610 |
6. | CZE 77 |
| Tomek Jaroslav | 2203-152 11 | JKOL | 6 | 6 | 8* | 6 | 1 | 19,00 | 452 |
7. | CZE 240 |
| Valouch Vlastimil | 2203-151 11 | JKOL | 5 | 7* | 6 | 7 | 5 | 23,00 | 318 |
8. | CZE 119 |
| Audy Petr | 2101-599 11 | YCB | 8* | 8 | 7 | 8 | 7 | 30,00 | 202 |
Evropa:
Závod: | Veletržní regata | Datum konání od: | 13.08.2005 | do: | 14.08.2005 |
CTL: | 52127 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | TJ. Jachtklub Brno | Místo konání: | Brněnská přehrada |
Ředitel: | MUDr. David Štěpán | Hl. rozhodčí: | Aleš Sekanina R1-21-111 |
Třída: | 13 - Evropa | Počet lodí: | 6 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 69 |
| Crháková Lenka | 2101-481 12 | YCB | 2 | 3* | 1 | 1 | 2 | 6,00 | 1758 |
2. | CZE 10 |
| Trenzová Karolína | 2101-507 12 | YCB | 3* | 1 | 2 | 3 | 1 | 7,00 | 1156 |
3. | CZE 40 |
| Crháková Magda | 2101-480 12 | YCB | 1 | 2 | DNF* | 2 | 3 | 8,00 | 804 |
4. | CZE 279 |
| Langer Tomáš | 2203-081 11 | JKOL | 5* | 5 | 3 | 4 | 5 | 17,00 | 554 |
5. | CZE 1111 |
| Valouch Libor | 2203-158 21 | JKOL | 4 | 4 | DNF* | DNC | 4 | 19,00 | 360 |
6. | CZE 1045 |
| Krásný Alexandr | 2101-172 11 | YCB | DNF* | 6 | DNF | DNF | DNC | 27,00 | 202 |
Vaurien:
Závod: | Veletržní regata | Datum konání od: | 13.08.2005 | do: | 14.08.2005 |
CTL: | 52127 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | TJ. Jachtklub Brno | Místo konání: | Brněnská přehrada |
Ředitel: | MUDr. David Štěpán | Hl. rozhodčí: | Aleš Sekanina R1-21-111 |
Třída: | 14 - Vaurien | Počet lodí: | 2 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 1 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 28629 |
| Chlupatý Petr | 2104-190 11 | JO ČKD Blansko | 2* | 2 | 1 | 1 | 1 | 5,00 | 402 |
|
|
| Prokopová Lenka | 2104-151 12 | JO ČKD Blansko |
|
|
|
|
|
|
|
2. | CZE 131 |
| Bradáč Jindřich | 2101-308 11 | YCB | 1 | 1 | 2 | 2 | DNC* | 6,00 | 101 |
|
|
| Bradáčová Zdenka | 2101-355 12 | YCB |
|
|
|
|
|
|
Optimist:
Závod: | Veletržní regata | Datum konání od: | 13.08.2005 | do: | 14.08.2005 |
CTL: | 52127 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | TJ. Jachtklub Brno | Místo konání: | Brněnská přehrada |
Ředitel: | MUDr. David Štěpán | Hl. rozhodčí: | Aleš Sekanina R1-21-111 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 12 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 759 |
| Šamšulová Kristýna | 2101-591 32 | YCB | 9* | 1 | 2 | 3 | 2 | 8,00 | 2360 |
2. | CZE 392 |
| Holyszevská Anna | 2101-580 32 | YCB | 7* | 2 | 1 | 5 | 1 | 9,00 | 1758 |
3. | CZE 662 |
| Sláma Eduard | 2101-581 41 | YCB | 4* | 3 | 3 | 2 | 3 | 11,00 | 1406 |
4. | CZE 641 |
| Vrzalová Elen | 2104-185 42 | JO ČKD Blansko | 1 | 9 | 10* | 1 | 7 | 18,00 | 1156 |
5. | CZE 471 |
| Blažek Jan | 2104-188 31 | JO ČKD Blansko | 5* | 5 | 5 | 4 | 4 | 18,00 | 962 |
6. | CZE 734 |
| Švancarová Martina | 2104-186 42 | JO ČKD Blansko | 6* | 6 | 4 | 6 | 5 | 21,00 | 804 |
7. | CZE 627 |
| Utíkal Petr | 2203-172 41 | JKOL | 2 | 4 | 8 | 8 | 9* | 22,00 | 670 |
8. | CZE 57 |
| Langer David | 2101-609 31 | YCB | 3 | 7* | 7 | 7 | 6 | 23,00 | 554 |
9. | CZE 611 |
| Kováčová Tereza | 2201-253 32 | JK ŽP | 10* | 8 | 6 | 9 | 8 | 31,00 | 452 |
10. | CZE 671 |
| Antel Vladimír | 2301-095 31 | VMH YC Kroměříž | 11* | 10 | 9 | 10 | 10 | 39,00 | 360 |
11. | CZE 256 |
| Šamšulová Tereza | 2101-593 42 | YCB | 8 | 11 | DNF* | 11 | 11 | 41,00 | 278 |
12. | CZE 7 |
| Provazníková Sára | 2101-614 42 | YCB | 12 | DNS* | DNC | DNS | DNC | 51,00 | 202 |